Güncellendi
preloader
saved
İşlem Başarılı !

Bizi tercih Ettiğiniz için Teşekkürler

  • Adres: Aydintepe Mah. Guzin Sok. No:13/1 P.K.34947 Tuzla-Istanbul

  • Telefon: +90 (216) 3921987


Bakım Onarım

 

Dentaş Tersanesi, bakım-onarım alanında Türkiye’nin en önemli tersaneleri arasında yer almaktadır. 144,2 metre uzunluğa, 30,1 metre genişliğe ve 15.000 DWT kaldırma kapasitesine sahip yüzer havuzuyla, farklı boyutlarda tanker, kuru yük, konteynır ve yolcu gemilerine bakım-onarım hizmeti veren Dentaş Tersanesi, kalite ve güvenilirlik ilkelerini, her koşulda zamanında teslim prensibinden taviz vermeden hayata geçirmektedir.

 

Türkiye ve dünyanın çeşitli armatörlük firmalarına bakım-onarım hizmeti sunan Dentaş Tersanesi, bir kardeş kuruluş olan Armador Denizcilik’in sahip olduğu gemilerin bakım-onarım projelerini de düzenli olarak yürütmektedir. İki kardeş kuruluş arasındaki geribildirim olanakları Dentaş Tersanesi’nin bakım-onarım alanındaki iddiasının en önemli çıkış noktalarından birini oluşturmaktadır.

 

Dentaş Tersanesi, gemi sahiplerinin ihtiyaç ve taleplerini zamanında ve sorunsuz bir şekilde karşılama başarısını, Armador Denizcilik sayesinde bir gemi sahibi gibi düşünebilme ama aynı zamanda tersane profesyonelliği ile hareket edebilme becerisine borçludur.

 

HAVUZ ÖZELLİKLERİ

Tip

: Yüzer Havuz

 Uzunluk

: 144,2 m.

 Dış Genişlik

: 30,1 m.

 İç Genişlik

: 23,60 m.

 Yükseklik

: 16,39 m.

 Draft

: 7,5 m.

 Maksimum Kapasite

: 15.000 DWT

 Vinç Kapasitesi

: 2 x 5 t.