Güncellendi
preloader
saved
İşlem Başarılı !

Bizi tercih Ettiğiniz için Teşekkürler

  • Adres: Aydintepe Mah. Guzin Sok. No:13/1 P.K.34947 Tuzla-Istanbul

  • Telefon: +90 (216) 3921987


Hakkımızda

 

Dentaş Tersanesi

 

Dentaş Tersanesi, Türkiye’nin en önemli gemi inşa merkezi olan Tuzla bölgesinde, 6.114 metrekaresi kapalı olmak üzere toplam 18.000 metrekare alana yayılan tesislerinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Yeni inşa ve bakım-onarım hizmeti veren Dentaş Tersanesi, bugüne kadar tamamladığı yeni inşa ve bakım-onarım projeleriyle geçmişten gelen deneyimini geleceğe taşımakta ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek denizcilik sektörünün günümüz ihtiyaçlarına en doğru şekilde cevap vermektedir.

Dentaş Tersanesi, mühendis kadrosu ve Ar&Ge faaliyetleri ile her an daha da ileri taşıdığı üretim kalitesinin yanı sıra iş güvenliği ve çevre politikaları bakımından da çalışmalarını tamamlamış ve tesislerinde bu alanda da uluslararası standartları hayata geçirmiştir.

 

Armador Denizcilik

 

Türkiye’nin önde gelen armatörlük firmaları arasında yer alan Armador Denizcilik, kurucu ortaklarının 1959’dan bu yana edindiği tecrübeleri kendine rehber edinerek farklı destinasyonlarda deniz taşımacılığı hizmeti vermektedir.

Serüvenine bunda 60 yıl önce başlayan Armador Denizcilik, mevcut filo büyüklüğünü 300.000 DWT’un üzerine çıkarmayı başarmış, sahip olduğu kuru yük, genel kargo ve tanker tipindeki gemilerle hizmetlerini çeşitlendirmiş ve sergilediği istikrarlı büyümeye bağlı olarak nüfus ettiği alanı da genişletmiştir.

Armador Denizcilik, bugün sahip olduğu toplam 20 gemi ile kimyasal, maden, konteynır ve kuru yük taşımacılığında güvenin simgesi olmayı başarmıştır.

 

Dentaş Tersanesi ve Armador Denizcilik

 

Her ikisi de kendi alanlarında yıllara dayanan deneyimlerini günümüze taşımayı başarmış iki marka.

Bugün, farklı alanlarda faaliyet gösterseler de denizcilik sektörünün ihtiyaçlarına en doğru şekilde cevap verecek sinerjinin odağı olma hedefiyle yollarına devam ediyorlar.

Dentaş Tersanesi, yeni inşadan bakım-onarıma ve çeşitli dönüşüm projelerine kadar farklı alanlarda uluslararası standartlarda üretim yapma kapasitesiyle, kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışı kendine kılavuz edinen bir tersane.

Armador Denizcilik ise sahip olduğu gemilerle çeşitli destinasyonlara lojistik hizmeti sunan, müşterilerinin her türlü dökme ve genel kargo yüklerini güvenle taşıyan bir armatörlük firması.

Bu güvenin temel taşlarını oluşturansa sözünü ettiğim sinerji.

Evet, biz Dentaş Tersanesi olarak sizlerin ne istediğini
biliyoruz, çünkü kendi bünyemizde faaliyet gösteren
Armador Denizcilik’e hizmet veriyoruz. Yarattığımız kurumsal geribildirim olanakları sayesinde bir armatör gibi düşünürken, her geçen gün daha da geliştirdiğimiz kapasitemiz ve kalite politikamız sayesinde profesyonel tersanecilik çözümleri sunuyoruz.

Bir armatörün, yeni bir gemiden ya da bakım-onarım hizmetinden ne beklediğini çok iyi biliyoruz.

Çünkü biz ne istediğimizi iyi biliyoruz.

 

Ebru PAYLAN ŞENKAYA

Yönetim Kurulu Başkanı